Tomáš Polner

Ředitel divize
+420 603 280 586
+420 541 422 623
polner@itsbrno.cz

Martin Holubec

Obchodní referent
+420 605 205 624
+420 541 422 624
holubec@itsbrno.cz

Pavel Trojan

Obchodní manažer
+420 733 617 371
trojan@itsbrno.cz

Martin Veverka

Obchodní manažer - Slovensko
+421 911 988 899
veverka@itstrencin.sk

Zdenek Nevrlý

Technická podpora
+420 603 280 584
+420 541 422 622
nevrly@itsbrno.cz

Rostislav Mičánek

Vedoucí servisního oddělení
+420 603 280 583
+420 541 422 622
micanek@itsbrno.cz

Martin Pavlica

Servisní technik
+420 605 205 109
+420 541 422 625
pavlica@itsbrno.cz

Petr Suldovský

Servisní technik
+420 603 280 587
suldovsky@itsbrno.cz

Jaroslav Makyda

Servisní technik
+420 731 519 807
makyda@itsbrno.cz

Rostislav, ml. Mičánek

Servisní technik
+420 604 556 055
micanekjr@itsbrno.cz

Jozef Vranák

Vedoucí servisního oddělení - Slovensko
+421 911 988 010
+421 322 601 018
vranak@itstrencin.sk

Marcin Blaszczyk

Servisní technik - Slovensko
+421 902 912 616
+421 322 601 019
blaszczyk@itstrencin.sk

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2017 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production