Brněnská 414/19
682 01 Vyškov
tel.: +420 731 435 288
mail: info@itsbrno.cz

Obchodní oddělení

Milan Kalivoda
Ředitel divize
Mobil: +420 603 468 402
kalivoda@itsbrno.cz

Luboš Pečinka
Obchodní manažer
Mobil: +420 731 435 288
pecinka@itsbrno.cz

Lukáš Galla
Obchodní manažer
Mobil: +420 739 002 163
galla@itsbrno.cz

Michal Motúz
Obchodný manažér Slovensko
Mobil: +421 902 912 617
motuz@itstrencin.sk

Petr Růžička
Projektový manažer
Mobil: +420 739 383 376
ruzicka@itsbrno.cz

Radim Juřička
Vedoucí strategického nákupu
Tel: +420 733 375 911
juricka@itsbrno.cz

Aneta Mixová
Asistentka divize
Mobil: +420 605 205 626
mixova@itsbrno.cz

Marek Chmela
Skladník
Mobil: +420 730 800 811
chmela@itsbrno.cz

Rudolf Chelík
Konstruktér
Mobil: + 420 739 002 160
chelik@itsbrno.cz

Luboš Potiorek
Konstruktér
Mobil: + 420 739 002 165
potiorek@itsbrno.cz

Servisní oddělení

Jan Doležal
Vedoucí servisního oddělení
Mobil: +420 605 205 625
dolezal@itsbrno.cz

Vojtěch Habán
Servisní technik
Mobil: +420 739 609 037
habanv@itsbrno.cz

Radomil Vzácný
Servisní technik
Mobil: +420 605 205 101
vzacny@itsbrno.cz

Zdeněk Šeiner
Servisní technik
Mobil: +420 739 521 761
seiner@itsbrno.cz

Marek Sigmund
Servisní technik
Mobil: +420 739 002 154
sigmund@itsbrno.cz

Lukáš Bubeníček
Servisní technik
Mobil: +420 731 435 289
bubenicek@itsbrno.cz

Martin Šátek
Programátor
Mobil: +420 605 205 629
satek@itsbrno.cz

Tomáš Habán
Programátor
Mobil: +420 603 280 582
haban@itsbrno.cz

Martin Skřivan
Servisní technik
mobil: +420 739 002 167
skrivan@itsbrno.cz

Tomáš Chelík
Servisní technik
mobil: +420 739 002 169
chelikt@itsbrno.cz

Milan Sandanus
Servisní technik Slovensko
tel.: +421 322 601 013
mobil: +421 902 912 614
sandanus@itstrencin.sk

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2017 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production