Obchodní oddělení

Tomáš Polner
Ředitel divize
Tel: +420 541 422 623
Mobil: +420 603 280 586
polner@itsbrno.cz

Martin Holubec
Obchodní referent
Tel: +420 541 422 624
Mobil: +420 605 205 624
holubec@itsbrno.cz

Bojan Glišić
Obchodní manažer
Mobil: +420 739 002 168
glisic@itsbrno.cz

Pavel Trojan
Obchodní manažer Čechy
Mobil: +420 733 617 371
trojan@itsbrno.cz

Martin Veverka
Obchodný manažér Slovensko
Mobil: +421 911 988 899
veverka@itstrencin.sk

Servisní oddělení

Zdenek Nevrlý
Technická podpora
Tel: +420 541 422 622
Mobil: +420 603 280 584
nevrly@itsbrno.cz

Rostislav Mičánek
Vedoucí servisního oddělení
Tel: +420 541 422 622
Mobil: +420 603 280 583
micanek@itsbrno.cz

Martin Pavlica
Servisní technik
Tel: +420 541 422 625
Mobil: +420 605 205 109
pavlica@itsbrno.cz

Petr Suldovský
Servisní technik
Mobil: +420 603 280 587
suldovsky@itsbrno.cz

Jaroslav Makyda
Servisní technik
Mobil: +420 731 519 807
makyda@itsbrno.cz

Jozef Vranák
Vedúci servisného oddelenia kompresorov SK
Tel: +421 322 601 018
Mobil: +421 911 988 010
vranak@itstrencin.sk

Marcin Blaszczyk
Servisní technik Slovensko
Tel: +421 322 601 019
Mobil: +421 902 912 616 blaszczyk@itstrencin.sk

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2017 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production