Česká Republika

Michal Palko
Ředitel divize
Tel: +420 541 422 643
Mobil: +420 603 280 588
palko@itsbrno.cz

David Jemelík
Obchodní manažer
Tel: +420 541 422 620
Mobil: +420 605 205 103
jemelik@itsbrno.cz

Petr Vlas
Obchodní manažer
Mobil: +420 605 205 106
vlas@itsbrno.cz

Eduard Pavlík
Obchodní manažer
Mobil: +420 603 280 581
pavlik@itsbrno.cz

Tomáš Pidima
Obchodní manažer
Tel: +420 541 422 620
Mobil: +420 731 435 294
pidima@itsbrno.cz

Šárka Palková
Asistentka divize
Tel: +420 541 422 619
Mobil: +420 605 205 627
palkova@itsbrno.cz

Martin Hublar
Vývojový pracovník
Tel: +420 541 422 630
Mobil: +420 739 002 152
hublar@itsbrno.cz

Táňa Lašová
Vedoucí školícího střediska
Tel: +420 541 422 630
Mobil: +420 603 468 403
lasova@itsbrno.cz

Miluše Kubátová
Vedoucí laboratoře
Tel: +420 739 002 157
kubatova@itsbrno.cz

Barbora Linartová
Environmentální specialista
Tel: +420 541 422 648
Mobil: +420 703 190 997
linartova@itsbrno.cz

Divina Zdeněk
Technik pro povrchové úpravy
Mobil: +420 739 002 152
divina@itsbrno.cz

Jan Bartošík
Technik povrchových úprav
Mobil: +420 703 193 550
bartosik@itsbrno.cz

Slovenská Republika

Ivan Jurka
Vedúci povrchových úprav
Tel: +421 322 601 020
Mobil: +421 902 912 612
jurka@itstrencin.sk

Miloš Sedlák
Obchodní manažer
Tel: +421 322 601 022
Mobil: +421 902 912 615
sedlak@itstrencin.sk

Renáta Balážová
Asistentka divízie Chémia a HangOn
Tel: +421 322 601 019
Mobil: +421 903 101 268
balazova@itstrencin.sk

Další produkty a služby

Naši klienti

© 2017 Všechna práva vyhrazena IDEAL-Trade Service, spol s r.o.

created by entity production